FAQ – czyli o co pytacie

1.Jakie są godziny otwarcia?

Tu znajdziesz wszystkie dane na ten temat – kiedy nas zastaniesz?

2.Ile kosztują zdjęcia do dowodu?

fb

3.Czy możemy dostać niewybrane zdjęcia?

Wszystkie zdjęcia które wydajemy klientowi są wybrane, obrobione i dopieszczone, nasze prace świadczą o nas więc niestety nie ma takiej możliwości, jeśli jednak chcesz abyśmy wyretuszowali dla Ciebie większa ilość zdjęć, zrobimy to na pewno z super rabatem.

4. Czy robicie sesje typu akt, jak to wygląda?

Oczywiście, że robimy. Takie sesje wykonujemy po godzinach otwarcia studia, zapewnia to modelce intymność, poczucie bezpieczeństwa i swobodę które tak potrzebne jest na takiej sesji. Plener również jest piękny, bardzo polecamy!

5. Jak się przygotować do zdjęć do dokumentów?

Na chwile obecną w Polsce do paszportu, dowodu i prawo jazdy potrzebne są zdjęcia biometryczna, to są zdjęcia na wprost, z zamkniętymi ustami, musi być odsłonięty łuk brwiowy oraz owal twarzy, nie potrzeba już uszu. Należy wyciągnąć kolczyki z twarzy. Mina nie może być uśmiechnięta ale nie musi być posępna:)

6. Czy zdjęcie dowodu mogę wykorzystać do innego dokumentu?

Tak, to zdjęcie można oddać również do paszportu i prawo jazdy, potrzebne jest też na większość uczelni, pasuje do legitymacji szkolnych choć do tych można oddać jeszcze zdjęcie z półprofilu i z uśmiechem które jest znacznie ładniejsze.

7. Ile będę czekać na ekspres?

Zwykle od 10-15minut czasem gdy przed Tobą jest całe stado ekspresów potrwa to nieco dłużej.

8. Jak długo mogę dorobić moje zdjęcie z bazy danych?

Przetrzymujemy pliki przez rok, aczkolwiek urzędy życzą sobie zdjęcia nie starsze niż 3 miesiące i uwierzcie mają sposoby aby to stwierdzić 😛

9. Czy wykonujecie zdjęcia do dokumentów malutkim dzieciom, niemowlakom?

Tak, nasz najmłodszy klient miał zaledwie kilka dni, jesteśmy przygotowani do pracy z dziećmi, tymi malutkimi jak i starszymi, grzecznymi i tymi trochę mniej…